Дніпропетровська влада віддала у заставу під зерно міські театри і лікарні

Злочином проти народу назвав голова Дніпропетровської обласної організації Української народної партії Анатолій СОКОРИНСЬКИЙ рішення Дніпропетровської обласної ради віддати в заставу за закупівлю зерна більше п’ятдесяти будинків, у тому числі – будівлю Дніпропетровського музею імені Яворницького, оперний театр, театр імені Горького, десятки лікувальних установ, включаючи всі протитуберкульозні та шкірно-венеричні диспансери та школи-інтернати для інвалідів.

«Застава може бути прихованою формою приватизації будівель», - вважає СОКОРИНСЬКИЙ. Він заявив, що обласна організація УНП звертатиметься до правоохоронних органів та до Верховної Ради України з приводу цього рішення місцевих депутатів.

За словами політика, ці об’єкти «взагалі не мають ціни, а враховуючи, що спочатку планувалося заставити ще й Аульський водогін, який постачає водою обласний центр, ясно, що вартість застави перевищує вартість усього врожаю». «Тільки вороги власного народу можуть ризикувати лікарнями та національним культурним надбанням», - підсумував лідер Дніпропетровської УНП.

Дніпропетровська область

Читайте також: