ТКАЛИЧ: «Влада знищує сільське господарство України»

«Новий Податковий кодекс перешкоджає розвитку сільського господарства, яке й так знаходиться у занепаді», - про це заявив голова Луганської обласної організації Української народної партії Валентин ТКАЛИЧ, коментуючи норму закону, яка обкладає 15-відсотковим податком селян, що тримають удома худобу.

«На селі немає робочих місць, у країні майже знищене тваринництво, і при цьому замість надання людям дешевих кредитів їх обкладають додатковим податком, - обурюється ТКАЛИЧ. - Тому ми вимагаємо прибрати з Податкового кодексу норму, яка ставить у вкрай тяжке становище тих, хто тримає вдома корову і здає молоко».

Політик нагадав, що внаслідок неефективної урядової політики за останні 20 років поголів'я великої рогатої худоби в Україні зменшилося в 6 разів і його скорочення триває поприте, що чиновники обіцяють державну підтримку власникам худоби, а Луганська облрада регулярно приймає відповідні програми.

«В умовах, коли світова продовольча проблема є однією з найбільших загроз людству, розвиток сільського господарства повинен стати пріоритетним для України. І в УНП є напрацювання в цій галузі: зокрема, необхідно продовжити мораторій на продаж сільськогосподарських земель, максимально спростити процедуру оренди землі сільгосппризначення,звільнити від оподаткування виробництво продукції землеробства, забезпечити пільгове кредитування фермерських господарств та підтримку селян-одноосібників, активно просувати українську продукцію на світові аграрні ринки», - зазначив Валентин ТКАЛИЧ.

Новини з областей

Читайте також: