Історія Української Народної Партії
1989

Мітинг Народного Руху України на честь підняття Національного Прапора над Київською міською радою, 24 липня 1990 р.
1992

Мітинг під Верховною Радою у День проголошення Незалежності України
1999-2000
На базі осередків НРУ та структур інших партій утворено Український народний рух, згодом перейменований на Українську народну партію. Її головою обраний Юрій Костенко.
Партія делегувала своїх представників до першого в Україні демократичного уряду Віктора Ющенка, який був сформований в грудні 1999 року та розпущений 26 квітня 2001 року. Українська Народна Партія підтримувала уряд законодавчо і політично.
2001
Партія ініціювала об'єднання національно-демократичних сил для спільної участі в парламентських виборах-2002.
З її ініціативи створено об'єднання демократичних сил «Українська правиця», до якого увійшли близько 50 громадських організацій та політичних партій.
«Українська правиця» стала прообразом виборчого блоку національно-демократичних сил. Разом з Народним рухом України партія започаткувала формування широкого об'єднання демократичних сил на парламентські вибори 2002 року — прозахідного блоку «Наша Україна».

Об'єднання демократичних сил «Українська правиця», створене за ініциативи Української Народної Партії
2002
2003
2004-2005
Внесок Української народної партії у перемогу — 57 тисяч членів виборчих комісій, кожен четвертий керівник штабу — представник УНП, 7 тисяч українських спостерігачів, залучення 2 тисяч міжнародних спостерігачів, 38 мільйонів примірників друкованих партійних видань, десятки тисяч агітаторів у селах, містах та містечках по всій Україні.
2006
Влітку, одразу після формування у Верховній Раді «антикризової коаліції», УНП виступила з вимогою до Президента про розпуск парламенту. Восени УНП ініціювала в усіх обласних та більшості районних центрів проведення «круглих столів» правих партій щодо об'єднання.