"Ейфорія перемоги Майдану повинна закінчитися. До діяльності влади великі претензії" - Тарас Дідух

«Сьогодні не прості дні для нас і для Соборності нашої України! Давайте говорити не лозунгами, а конкретними справами що ми можемо зробити. Сьогодні очевидно ми програли інформаційну війну, яка готовилась не вчора,  а сьогоднішня акція Кремля готовилась дуже активно як мінімум два роки. Ідеологічна машина спрацювала досить потужно і реально зараз жителі Східних регіонів та й південних, а особливо Росії вірять страшилкам про бендеревців.  

Ми різні, бо українці не вірять відвертій брехні, що форму і зброю  можна купити в магазині, і не всі  росіяни  вірять, що тут всі майдануті, наколоті.  Нам потрібно  через Інтернет,  особисті телефонні розмови  донести, що  українці не майдануті, а виступили проти корупції та обману, виступили за цивілізоване краще життя», - заявив на традиційному віче у Херсоні Голова Херсонської обласної організації УНП Тарас Дідух.

«Сьогодні намагаються зробити провокації, зіштовхнути різні мітинги, бажають крові.  Ми повинні бути обережні.  Ми повинні фіксувати всі незаконні дії, бо рано чи пізно буде суд чи  в Гаазі, чи в Нюрнбергу, який докаже незаконність дій Кремля» - продовжив Тарас Дідух. 

«Ейфорія перемоги майдану повинна закінчитись.  До діяльності влади, народних депутатів області великі претензії.  Якщо місто Херсон хоч щось чує про діяльність влади з майдану, то райони забуті, а села тим більш.  Сьогодні потрібне  єднання всіх українців  незалежно від партійної належності. Професіоналізм, конкретика, люстрація - основні критерії такого єднання.  Цей процес затягнувся і народ бачить, що замість конкретних дій, влада ніяк не поділить портфелі», - відзначив лідер Херсонської обласної організації УНП.  

Наприкінці виступу Тарас Дідух виступив з ініціативою відновлення регіональної організації «Українська громада Херсонщини», яка б координувала дії влади та громадськості.

Життя партії

Читайте також: