У Дніпропетровську із пам’ятника Шевченку зірвали бронзові таблички

17 квітня у Дніпропетровську з пам’ятника Кобзареві, який знаходиться на вулиці Леніна, злочинці зірвали бронзові дошки з написами. Коментуючи цей акт вандалізму, голова Дніпропетровської організації Української народної партії Анатолій СОКОРИНСЬКИЙ зауважив, це “свідчить не лише про наявність в місті українофобів, але й про антиукраїнську суть «правоохоронних» органів”.

“Якщо пам’ятники катам українського народу (та й багатьох інших народів!) Леніна, Петровського, Косіора та багатьох інших стережуть вдень і вночі, якщо на пошуки сміливців, які відпиляли голову незаконно встановленому ідолові Сталіна було кинуто всі сили міліції та СБУ, якщо проти кожного пікету національно-демократичних сил висилають мало не цілу дивізію – то пам’ятник українському генію в самісінькому центрі мегаполісу нівечать безкарно! Наші правоохоронні органи ніколи не були українськими і не скоро стануть такими!”, - вважає політик.

Він додав, що УНП звертатиметься до всіх відповідних установ з вимогою розслідування.

Довідка. Пам’ятник Шевченкові було встановлено за ініціативою тоді ще єдиного Народного Руху України, в 1992 р. попри шалений опір українофобів – камінь з написом, що тут буде пам’ятник Тарасові, кілька разів знищені. Інші пам’ятники Кобзареві в місті наразі під різними приводами, демонтовано.

 

Дніпропетровська область

Читайте також: