У День Незалежності в Чернігові розгорнули найбільший прапор України. Відео

Найбільший державний прапор України розміром 45х30 метрів розгорнули сьогодні чернігівці на пагорбі під Катерининською церквою - на в'їзді у своє старовинне місто. В акції, що проходила під гаслом "Рідний прапор нас єднає" і була присвячена ювілею державної незалежності, взяли участь сотні небайдужих громадян.

"Для нас це велика честь, що на 20-ту річницю незалежності розгортання цього найбільшого у світі державного прапора України відбувається саме в нас у Чернігові", - зазначив головний організатор акції, депутат міської ради, керівник обласної організації УНП Володимир Ступак.

Розгортали прапор люди із натхненням і піднесенням. Коли ж полотнище розкрилося повністю, в учасників акції аж дух перехопило - яке ж воно велике! Кожен присутній поспішав хоча б доторкнутися до нього і сфотографуватися.

"Нас справді єднає наш рідний прапор, тризуб, гімн і наша держава Україна", - прокоментував пануючу атмосферу В.Ступак.

Як повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу, найбільший прапор України був пошитий у 2007 році шахтарською вдовою з Донецька Марією Бєлятковою. Його загальна площа - 1350 кв. м, а вага - 120 кг. Прапор занесений до Книги рекордів України і розгортався уже понад 100 разів. На Чернігівщині його бачили у Крутах, Ніжині та Борзні. А от в обласний центр Сіверського краю цей величний стяг прибув уперше.

Чернігівська область

Читайте також: