У День Незалежності Луганська УНП «посадила на палю» діючу владу. Фото. Відео

У День Незалежності України активісти Луганської обласної організації Української народної партії та на чолі з лідером організації Валентином ТКАЛИЧЕМ влаштували народний суд та "посадини на палю" діючу владу. Образ влади уособлювало опудало, на грудях якого був надпис: «Опудало - біологічна зброя, яка знищує все живе, особливо населення України».

Народний суд пройшов за всіма правилами: із суддею (Валентин ТКАЛИЧ), захистом (Іван ДЗЮБА), обвинуваченням (Юрко Хомуленко). Вислухавши обидві сторони, головуючий суду визнав владу винною і ухвалив рішення посадити її на палю. Вирок було виконано під бурхливі оплески луганців.

Судове засідання пройшло у рамках мітингу опозиційних сил Луганщини, які входять до Комітету опору диктатурі, до яких також приєдналися Українське козацтво, підприємці,  представники незалежної профспілки гірників міста Краснодон, рухівці із міста Свердловськ та інші небайдужі українці: усі ті, для кого незалежність України – справжнє свято.

Цьогоріч  на урочистих заходах з нагоди 20-ї річниці зібралося набагато більше мешканців Луганська, ніж  торік.

О 10 годині біля Пілону Слави  зібралися представники обласних політичних партій та громадських організацій демократичного спрямування, а саме: УНП, ВО «Батьківщина», ВО «Свобода», «Народна самооборона», партія «За Україну!», ОУН, КУН,  «Фронт змін», Партія захисників Вітчизни, Українське козацтво, підприємці,  приїхали навіть представники незалежної профспілки гірників міста Краснодон, рухівці із міста Свердловськ, - словом, усі ті, для кого незалежність України – справжнє свято.

Над площею, де проходив мітинг, майоріли державні та партійні прапори. Учасники мітингу тримали в руках транспаранти з написами:  «Донбас проти корупції суддів», «Луганчани вимагають чесної судової влади» тощо. На мітингу звучали вірші Тараса ШЕВЧЕНКА. Особливе враження на присутніх  справив виступ Дмитра ПАВЛІША - 84-річного рухівця із міста Свердловськ, який блискуче прочитав «І мертвим, і живим, і ненародженим» Т. ШЕВЧЕНКА.

УНП, Луганська область

Читайте також: