Мер Івано-Франківська: члени ПР мають нести кримінальну відповідальність

Міський голова Івано-Франківська Віктор АНУШКЕВИЧУС висловлює побажання, щоб члени Партії регіонів у Харкові понесли кримінальну відповідальність за пошкодження Державного прапора України. Про це повідомили УНІАН у прес-службі обласної організації УНП.

Міський голова Івано-Франківська, лідер Івано-Франківського обласного осередку Української народної партії, яка виступала організатором дійства в Харкові, заявив, що «регіонали», які пошкодили синьо-жовтий стяг, повинні понести кримінальну відповідальність. «Ці люди, які це зробили, брутально познущавшись над українською символікою, над прапором, за який боролися мільйони українці та проливали кров, цим вони показали своє справжнє лице», - заявив В.АНУШКЕВИЧУС. «Якщо є влада в цій країні, у тому числі та в Харкові, то вони мають бути покарані відповідно до чинного законодавства.

Це ганебний вчинок, антиукраїнський вчинок», - наголосив мер Івано-Франківська.Як повідомляв УНІАН, 20 серпня у Харкові під час акції «Рідний прапор нас єднає», яку проводила Українська народна партія, пошкоджено найбільший в Україні державний стяг.Під час розгортання на майдані Свободи прапора члени організації «Молоді регіони» намагалися перешкодити цьому шляхом встановлення наметів зі своєю партійною символікою. У кількох місцях вони пошкодили синьо-жовте полотнище і спровокували сутичку з активістами, які прийшли підтримати акцію УНП. Міліція розпочала перевірку за фактом пошкодження прапора.

Івано-франківська область

Читайте також: