СУМИ. Паркувальний рекет або як знущаються над автовласниками в обласному центрі

«Поки міські високопосадовці ніжилися під гарячим сонцем південних морів, над сумськими автовласниками просто вирішили познущатись», – зазначив голова міської організації Української народної партії Сергій ТОКАР, коментуючи безлад, який твориться на сумських парковках.

За його словами, «сьогодні в обласному центрі склалася дивна до безглуздя парадоксальна ситуація: в місті юридично існує одне комунальне підприємство «Сумипарксервіс», але в нього два директора, дві команди робітників і дві різні ціни на паркування».

«Після того, як колишнього директора суд поновив на роботі, він зібрав своїх колишніх паркувальників і змусив їх збирати з автовласників вже не по 1 грн, як робили це нові контролери під керівництвом нового директора, а по 2-3 грн за паркування», – зазначив партієць.

ТОКАР зазначив, що «в міській раді запевняють, що все це незаконно і звертаються до прокуратури, а та, в свою чергу, закликає саму міськраду розібратись зі своїми директорами». «Поки влада і правоохоронці з’ясовують між собою відносини, на вулицях міста панує повний хаос. Заручниками ситуації стали прості автолюбителі, з них безпідставно беруть завищену плату. Та це абсолютно нікого не хвилює», – підсумував партієць.

 

Сумська область

Читайте також: