Завдяки «регіоналам» Луганськ стає містом з сумнівною репутацією – УНП

Завдяки «регіоналам» Луганськ став столицею мордобою. Таку думку висловив голова Луганської обласної організації Української народної партії Валентин ТКАЛИЧ, коментуючи те, що у цьому році Луганськ очолив перелік міст з сумнівною репутацією.

«2011-й ще не закінчився, а найсхідніший обласний центр України відзначився скандальними бійками вже чотири рази», – зазначив ТКАЛИЧ. За його словами, «відкрив сезон мордобою народний депутат від ПР Володимир ЛАНДІК, який побив співробітника Луганської ДАІ. Справу батька продовжив його син – депутат Луганської міської ради від ПР Роман ЛАНДІК, який жорстоко побив дівчину в луганському ресторані».

Потім фронт бойових дій з обласного центру перенісся до міста Стаханов, де місцевий депутат, і знову регіонал, не тільки побив, а й відкрив стрілянину по правоохоронцях. «А днями стало відомо, що «славетну» традицію подібного «виховання» застосовує у своїй роботі з громадськістю й заступник міського голови Маноліс ПІЛАВОВ, який у власному кабінеті побив пенсіонера, громадського працівника Леоніда СИНЬКА, котрий звернувся до чиновника зі скаргою», – розказав партієць. Постраждалий запевняє, що заступник Луганського міського голови Маноліс ПІЛАВОВ тричі вдарив його у кабінеті.

«Представники провладної партії, поводячи себе досить агресивно, шкодять іміджу обласного центру, котрий завдяки ПР сприймається вже не тільки як одне із корумпованих міст України, але і як місто з дуже сумнівною репутацією, де так нахабно, брутально та цинічно порушуються права пересічних мешканців та громади в цілому», – зробив висновок голова організації.

УНП, Новини з областей, Луганська область

Читайте також: