ФОМУШКІН: «Москва вибудовує «5 колону» вже на рівні Києва»

«Офіційний Кремль скорочує підтримку і фінансування україноненависницьких організацій Криму, оскільки тепер активно вибудовує російську «5 колону» вже на рівні Києва», – у цьому переконаний голова Кримської організації Української народної партії Олег ФОМУШКІН.

Так політик прокоментував заяву консула Російської Федерації Володимира АНДРЄЄВА, що засуджені українським судом за звинуваченням у сепаратизмі активісти україноненависницької організації «Севастополь-Крим-Росія» вели шкідливу та провокаційну діяльність.

На думку ФОМУШКІНА, «Москва сконцентрувала всі зусилля над встановленням контролю над центральною українською владою, тому підтримка кримських шовіністів тимчасово відійшла на другий план». «Нині на порядку денному стоїть питання недопущення інтеграції України в Європейський Союз, в тому числі підписання угоди про створення зони вільної торгівлі з ЄС, що нівелює всі плани Росії з розбудови Митного союзу як нового економічного об’єднання на пострадянському просторі», – переконаний представник УНП.

«Окрім того, під прямим керівництвом російських спецслужб реалізується ідея створення «Руского міру» від Карпат до Владивостоку, де вже включається вся територія України, а не лише Крим», – зауважив голова Кримської організації УНП. «Тому, для Росії сьогодні значно легше економічно, політично та навіть військово окупувати Крим через управління київською владою, ніж щороку викидати мільйони на підтримку кримських російських шовіністів», – підкреслив політик.

«Таким чином, сьогодні офіційний Кремль, на відміну від попередніх років, реалізовує грандіозну програму «Росія-Україна-новий союз», що й пояснює її меншу цікавість кримськими маргіналами – типу засновників руху «Севастополь-Крим-Росія» - підсумував Олег ФОМУШКІН.

Читайте також: