ШОВКОШИТНИЙ: «Знищення хреста на Аскольдовій могилі, так само як і спроби забудувати залишки Десятинної, реалізація сценарію «Руського міра»

«Черговим етапом реалізації ідеї «Руського міру» назвав заступник голови Української народної партії Володимир ШОВКОШИТНИЙ наругу над Хрестом з 1-ї станції «Хресної дороги» на Аскольдовій могилі.

Він порівняв це «варварство» зі спробами утнути аналогічне, забудувавши залишки унікальної пам’ятки архітектури – Десятинної церкви, або захопивши з допомогою молодиків храм святителя Миколая УПЦ Київського патріархату. На думку ШОВКОШИТНОГО, «у такий спосіб Московський патріархат намагається довести, що в Києві немає місця жодній незалежній від Москви церкві».

«УНП вимагає в київської прокуратури відкрити кримінальну справу за фактом наруги над Хрестом на Аскольдовій могилі, оскільки варвари можуть діяти або за прямою вказівкою служителів Московського патріархату, або після «обробки та пропаганди» з боку московських священників», - підсумував Володимир ШОВКОШИТНИЙ.

Війна

Читайте також: