Запоріжжя. УНМ взяла участь в урочистому мітингу на честь Дня Народження Кобзаря

Запорізька обласна організація УНП разом з обласної організацією Української Народної Молоді взяла участь в урочистому мітингу-реквієму на честь 198 річниці Дня Народження Тараса Шевченка.

«Незалежно від нашої професії чи соціального статусу всіх нас пов’язує те, що ми цінуємо наше минуле та поважаємо всіх тих людей, які доклали максимум зусиль для того, аби Україна мала скарб, яким би пишалася й передавала своїм нащадкам. Не дзвінки монети чи гори дорогоцінностей - наше багатство, а духовний розвиток та любов до прекрасного - є нашим душевним скарбом. Та якщо казати про головних вкладників збагачення української духовності, то безсумнівно, Тарас Григорович Шевченко – одна з найперших постатей, яка асоціюється з цим», - переконаний голова Запорізької обласної УНМ, Андрій Помбухчий.

Окрім декламування віршів на честь пам’яті великої постаті в українській історії та культури, всі бажаючі мали змогу покласти квіті до ніг пам’ятнику Шевченка. «Українська Народна Молодь не могла обійти стороною таку значущу подію в історії Батьківщини, тому ми, вже традиційно, взяли участь у мітингу, не дивлячись на непогоду та прийшовши почтити пам'ять великого Кобзаря», - зауважив лідер «молодіжки».

Запорізька область

Читайте також: