ЧЕРКАЩИНА. Об’єднана опозиція розпочала акцію «В своїй хаті своя правда, і сила, і воля»

Більше сотні черкащан зібралися 9 березня біля пам’ятника Тарасу ШЕВЧЕНКУ в Черкасах, щоб вшанувати його пам’ять. Серед них – представники Української народної партії та інших політичних партій та громадських організацій національно-демократичного спрямування.

Голова Черкаської обласної організації Української народної партії Леонід ДАЦЕНКО оголосив про початок на Черкащині акції «В своїй хаті своя правда, і сила, і воля», в рамках якої усіма районами області буде провезено найбільший в Україні державний прапор, проводитимуться концерти, мітинги, демонстрації фільмів.

«Ми хочемо згуртувати усіх патріотів навколо двох українських символів – ШЕВЧЕНКА і державного прапора, закликати народ до активного протистояння владі, яка нищить українські цінності і згортає демократію в країні» - зазначив ДАЦЕНКО.

Присутні на акції читали вірші Кобзаря, а представники українських церков відслужили молебень за упокій душі ШЕВЧЕНКА. А 10 березня представники УНП побували у Каневі на могилі поета, де поклали до пам’ятника квіти.

 

Черкаська область

Читайте також: