У Рівному «регіоналку» БОНДАРЕНКО змусили говорити українською

18 липня, під час зустрічі народного депутата України від Партії регіонів Олени Бондаренко з колективом Рівненської обласної клінічної лікарні відому парламентарку змусили говорити українською.

Зокрема, привітавшись зі старшими сестрами, завідувачами відділень та лікарями українською мовою, пані Бондаренко попросила дозволу у присутніх у залі медиків проводити зустріч рідною їй російською мовою.Почувши це, завідувач одного з відділень медзакладу й колишній його головний лікар, Заслужений лікар України Мирослав Семанів, який сидів у першому ряду підняв руку і від імені колективу звернувся до п. Бондаренко з такими словами:

– Шановна пані народний депутат України Бондаренко! Ми всі знаємо вас як ярого захисника відмираючих регіональних мов – гагаузької, мадярської, румунської і особливо російської. В нашому регіоні більшість населення послуговується українською мовою, яка не відмирає. Тому просимо вас як державного службовця першого рангу користуватися державною мовою.

Після такого прохання зал вибухнув аплодисментами. Проте довго пані Бондаренко не витримала – лише годину, після чого вибачилась і продовжила розмову російською.

Рівненська область

Читайте також: