У Квасилові вивісили банер провокативного змісту

"Квасилівчани підтримують соціальні ініціативи Президента України", - такий банер за вказівкою Рівненської райдержадміністрації, розміщений над селищною радою Квасилова. Про це повідомив голова селищного осередку Української Народної Партії Павло ДУТКО. За його словами, цей банер провокативний і не відповідає дійсності.

"Тим, хто причетний до встановлення цього "витвору" потрібно було вказати прізвища людей, які підтримують соціальні ініціативи президента. Переконаний, таких в Квасилові знайдеться небагато. Писати ж подібні речі від імені усіх квасилівчан – просто некоректно", – зазначив політик.

"Подібний банер з відверто підлабузницьким змістом яскраво свідчить, що влада на місцях у нас ще й досі залишається не українською, а радянською за своєю сутністю та поведінкою. Що ж стосується соціальних ініціатив президента, то це – ніщо інше, ніж черговий передвиборчий піар Партії регіонів, який призведе до зростання рівня інфляції в Україні. Але станеться це уже після виборів", – вважає представник УНП.

Читайте також: