Зниження рейтингу ПР - результат провальної соціально-економічної політики - УНП

Причини різкого зниження рейтингу провладної партії, яка упродовж двох місяців втратила 2,5% свого рейтингу – це результат провальної соціально-економічної політики Партії регіонів, вважають в Луганській УНП.

«Виборці розчаровані чинною владою. Очікування, які вони покладали на ПР, не збулися, тому частина електорату відірвалася від ПР і перейшла до складу прихильників та симпатиків інших партій», – зауважили партійці.

Зокрема, за їхніми словами, так зробили і жителі села Пшеничне Кремінського району Луганської області: через зміну транспортного перевізника,  люди не можуть дістатися до найближчого великого населеного пункту.

«Кілька років тому у дачне селище Пшеничне постійно їздили два автобуси, але не так давно ситуація повністю змінилася. Тепер близько 50 жителів, щоб дістатися до найближчого міста – Рубіжного, повинні їздити на таксі або ж ходити пішки», – розказали в УНП.

Партійці зауважують, що коли закривають школи, лікарні, позбавляють жителів села єдиного автобуса – даремно сподіватися, що рейтинг влади буде підніматися.

 

 

УНП

Читайте також: