СУМИ. Міський голова торгує званням почесного громадянина

Сумський міський голова Геннадій МІНАЄВ запропонував присвоїти звання «Почесний громадянин Сум» одіозному колишньому губернаторові області Володимиру ЩЕРБАНЮ, але не просто так, а в обмін на відмову від приватної будівлі. Про це повідомила член Проводу обласної організації Української народної партії Ганна БОНДАРЕНКО.

За її словами, що ще за часів свого «царюваня», у 2002 році, ЩЕРБАНЬ через підконтрольну йому київську комерційну структуру «Міжрегіональний центр фондових технологій» приватизував під житло адміністративну споруду з півгектара прилеглої землі в дуже привабливому місці, але для повноцінної її експлуатації свого часу не встиг змінити цільове призначення земельної ділянки.

«Тепер його люди звернулись із цим питанням до міської влади. І тут  мер вирішив поторгуватись із ЩЕРБАНЕМ, запропонувавши йому звання «Почесний громадянин Сум» в обмін на те, що той передасть міській громаді цю будівлю - у ній міський голова хоче відкрити Палац одружень», - розповідає представниця УНП.

«Такі наміри міського голови виглядають щонайменше цинічними, враховуючи «заслуги» ЩЕРБАНЯ перед Сумщиною, до того ж, МІНАЄВ уже, певно, бачить себе царем Сум, роздаючи направо й наліво звання», - додає Ганна БОНДАРЕНКО, нагадуючи очільникові міста, що титул почесного громадянина присвоюється не мером, а більшістю голосів депутатів міської ради.

Сумська область

Читайте також: