ПОЛТАВА. Міська влада поспішно скасувала своє ж рішення про підвищення тарифів

«Яскравим прикладом роботи» міського голови Полтави Олександра МАМАЯ і його команди назвав голова Полтавської обласної організації Української народної партії Сергій СОЛОВЕЙ передноворічне рішення міськвиконкому про підвищення тарифів на утримання будинків і прибудинкових територій та поспішне скасування цього рішення 19 січня.

Політик зауважив, що міська влада «знову діяла непрофесійно й непродумано, а потім, почувши шквал невдоволення з усіх боків – і від громадськості, і від обласної влади, і від Прем’єр-міністра, - відмовилась від власної ініціативи».

«Уся Полтава стежила за тим, як МАМАЙ протягом одного тижня спочатку впевнено аргументував, чому ми повинні платити за новими тарифами, а потім так само впевнено закликав цього не робити. На жаль, такої впевненості полтавці не бачать у роботі влади міста», - каже СОЛОВЕЙ.

Лідер полтавської УНП зазначив, що «мешканці обласного центру все більше розуміють, що до влади можна прийти через гречку, але мудро розпорядитися цією владою дано не кожному».

Тим більше дивним, на його думку, видається інформацію про те, що міського голову Полтави номінували на звання «Мер року» загальнонаціональної програми «Людина року-2011».

«Залишається лише здогадуватися, які ж тоді інші українські мери, якщо полтавський – один із трьох найкращих, - іронізує СОЛОВЕЙ. – Чи може, у програмі «Людина року» також цінується гречка або капуста?»

Полтавська область

Читайте також: