СУМИ. Громадський контроль – меру не вказівка

Не визнаючи серйозних помилок у роботі нещодавно створеного комунального підприємства «Сумижитло», яке  нині обслуговує ледь не 90 відсотків усього житлового фонду обласного центру, Сумський міський голова Геннадій МІНАЄВ розписався у власній безгосподарності. Так голова міської організації Української народної партії Сергій ТОКАР прокоментував конфліктну ситуацію, що виникла між владою й комунальниками, з одного боку, та сумчанами й громадськими організаціями, з другого.

«Численні скарги невдоволених сумчан зовсім не бентежать міського голову,  йому байдуже, що КП ледь не удвічі збільшило розцінки на свої послуги і натомість майже нічого не зробило для покращення обслуговування будинків. А ті громадські організації, які моніторять роботу комунальників, ледь не стали ворогами для міської влади», - констатує представник УНП.

Сергій ТОКАР нагадує, що «після створення нового КП, головним ініціатором якого був очільник міста, пан МІНАЄВ закликав громадський актив узяти під пильне око роботу підприємства, а тепер цих громадських діячів він навіть не хоче слухати».

Сумська область

Читайте також: