СОЛОВЕЙ: Влада підштовхує освітян до протестів

Влада в Шишаках провалила  фінансування закладів освіти, чим підштовхує освітян до протестів. Так член Правління Української народної партії, Відмінник освіти України, голова Полтавської обласної організації УНП Сергій СОЛОВЕЙ прокоментував різку критичну статтю, опубліковану в шкільній газеті «Ліцеїст» Шишацької спеціалізованої школи ім.В.І.Вернадського.

У статті, зокрема, наведені показники  фінансування навчальних закладів району, які були оприлюднені на сесії Шишацької  районної ради. За висновками автора, найбільша в районі школа недоотримує близько 1 млн. грн. на рік, у зв’язку з чим, уже найближчим часом школярі залишаться без харчування, школі нічим буде платити за опалення, не буде коштів на поточний і капітальний ремонт, закупівлю медикаментів, миючих засобів тощо.

 

Сергій СОЛОВЕЙ зауважив, що коли владу в районі очолювали представники УНП (2005-2010 рр.), подібних проблем з фінансуванням шкіл не було.

 

«Навчальні  заклади отримували достатньо коштів для нормальної роботи. Наприклад, на ремонт шкіл, коли наші однопартійці були при владі, їх виділялося в рази більше, ніж за попередньої влади. Нинішні керівники знову урізали фінансування навчальних закладів», - говорить СОЛОВЕЙ.

 

«Таким  ставленням до галузі влада спонукає загалом толерантних освітян до спротиву, цього року ми вже бачили вчительські страйки в Києві, - нагадує СОЛОВЕЙ. – Шишацький педагогам також уривається терпець, якщо вони в шкільній газеті, не соромлячись, називають владу «сатанинською» та обіцяють виховувати дітей так, щоб вони в майбутньому могли обрати «людську» владу».

 

Читайте також: