Одесити проти спроб "регіоналів" ремонтувати приватну власність за рахунок міста

19 квітня Одеська обласна організація УНП прилучилась до громадської ініціативи проти спроби Партії Регіонів взяти під гарантії міста, кредит у 116 млн. доларів на реконструкцію злітної смуги Одеського аеропорту. Варто зазначити, що 75% відсотків аеропорту ще влітку 2011 року були передані приватному інвестору, за умови, що саме він буде залучати кошти на ремонт злітної смуги. Тепер же Партія Регіонів намагається повісити цей не підйомний борг на плечі одеситів.

Зранку мітингуючи стали свідками того, як за прикладом Верховної Ради місцеві чиновники  відгородились від них залізним парканом. Такого в Одесі не було ще з часів попереднього міського голови.

Перед початком проведення сесії міськради було розгорнуто 15-метровий плакат з написом «Партія регіонів - блакитні злодюжки». Як заявили ініціатори, метою акції було висміяти депутатів фракції ПР в міськраді, «які постійно щось крадуть».

Згодом стало відомо, що фракція Партії регіонів у міськраді заявила, що не буде підтримувати даний проект рішення. Про це повідомила прес-служба обласної організації ПР.

«Настільки відповідальні і доленосні рішення можуть прийматися тільки після всебічної професійної експертизи і ради з жителями міста.

Тому фракція Партії регіонів в Одеській міській раді з усією визначеністю заявляє, що не має наміру голосувати на підтримку даного рішення, і вимагає зняти дане питання з порядку денного », - йдеться в заяві« регіоналів». За день до акції - 18 квітня, у середу, біля Облдержадміністрації (проспект Шевченка-Гагаріна) відбулась інформаційна акція з розгортанням 15 метрового банеру та роздачею одеситам листівок з запрошенням прийти на акцію протесту 19 квітня. Саме тоді було подане звернення на ім’я губернатора Одеської області Едуарда Матвійчука з вимогою втрутитися в ситуацію і вплинути на депутатів від Партії Регіонів, які мають йому підпорядковуватися, як голові обласної парторганізації.

Одеська область

Читайте також: