На Волині відзначили День народження одного із засновників українського консерватизму

Сьогодні, 18 квітня, на Волині вшанували пам'ять одного з засновників ідеї українського консерватизму В’ячеслава Липинського (1882-1931). Учасники  провели урочистий мітинг, присвячений дню народження діяча, що був організований  Локачинським районним осередком УНП, та поклали квіти до відновленої могили Липинського.

«Мені дуже приємно сьогодні віддати данину пам’яті людині, яка дала початок тій ідеї, тим засадам, якими тепер керуються всі консервативно налаштовані патріотичні сили», – заявив на мітингу голова Локачинського районного осередку УНП Руслан АДАМЧУК. Він зазначив, що «також важливим є те, що наша партія є не тільки продовжує справу почату Липинським, а і є на сьогодні тою силою, що несе пам'ять про таких великих діячів Української історії».

Довідково. В’ячеслав Липинський, поляк за походженням, у буремні часи Української революції 1917-1920р. займав посади при уряді Гетьманату і Директорії, був послом Української держави в Відні, засновник Української  демократично-хліборобської партії. Був похований в рідному селі Затурці, Волинської області. За радянських часів могилу було зруйновано колгоспною технікою, проте з перших днів Незалежності її було відновлено.

 

Життя партії

Читайте також: