Одесити «подякували» меру за воду в морі, туалети в Аркадії та бум народжуваності. Фото

11 листопада в Руському театрі, що на Грецькій площі, одеський  мер О.Костусев звітував перед одеситами щодо своїх досягнень для міста за минулий рік. З цього приводу одесити пікетували приміщення театру з плакатами, на яких за думкою людей викладені основні «досягнення» мера за рік перебування на посаді.

На  плакатах були надписи з наступним  змістом:

«За год одесситам стали доступней костюмы Brioni»,

«Море прошлым летом было теплее обычного»,

«Туалеты в Аркадии стали дешевле»

«Одессе европейские тарифы на парковку»

«За год персики увеличились в диаметре на 12%» тощо

Крім  того, місцеві жителі викрикували  такі лозунги, як «Ришелье!», «Спасибо мэру!», «Наш мэр — лучший!». За словами деяких активістів, навіть сам Рішельє міг би позаздрити тим досягненням, які були зроблені нинішнім мером Одеси. Навіть Рішельє не знав, як можна подарувати 50 соток на пляжі Отрада вартістю 12 мільйонів доларів, охоронцям з компанії "Вінфорт", які навіть не жили в нашому місті. Тільки Костусєв таке міг зробити, і тому він більше, ніж Рішельє.

Присутні  «подякували меру» за те, що «він знає, де в Одесі пиво по 6 гривень», «закрив столові« Ветеран », де визволителі і оборонники Одеси щодня мали можливість поїсти» та за інші речі.

За  словами учасників, після пікету вони намагалися потрапити в зал  театру і послухати, що ж скаже  мер, однак учасникам мітингу  відмовили у праві дізнатися  про досягнення міського голови, заявивши, що в театр можна пройти тільки по запрошенням.

Одеська область

Читайте також: