Одеса. «Мерія Костусєва відбирає приміщення соціальних їдалень» – КАРПЕНКО

8 листопада В Одесі невідомі ввірвались в приміщення соціальних їдалень «Ветеран-1» та «Ветеран-4», примусово вигнали адміністрацію та відвідувачів та зачинили двері із середини. Про це повідомили в Одеській обласній організації Української народної партії.

Як розказали в УНП, 8 листопада більше ніж півсотні одеситів прийшли на поминальний вечір співробітника міліції. Проте їх примусово вигнали. А директора, яка відмовлялась покидати робоче місце, буквально винесли під руки. Приблизно 10 «загарбників» представились судовими виконавцями, згодом до низ приєдналися дві людини в міліцейській формі.

«За тим, що відбувається мовчки спостерігали правоохоронці із спецпідрозділу МВС "Беркут" - вони не робили жодних дій із звільнення приміщень і не перешкоджали рейдерам», – розказали партійці.

«Захоплення Одеської їдальні «Ветеран-4», – це урок для всіх», – зазначив голова Одеської обласної організації Української народної партії Андрій КАРПЕНКО. За його словами, «захоплення приміщень їдальні для малозабезпечених «Ветеран-4» це цинічне знехтування перш за все загальнолюдськими моральними цінностями».

КАРПЕНКО переконаний, що «найжахливіше полягає в тому, що це нас зовсім не дивує». «Невже зробивши помилку під час голосування на минулих місцевих виборах, одесити далі терпітимуть знущання з себе. Це ще один урок для всіх – доки ми не позбавимося, через загальноміський референдум, від цієї влади в Одесі, ніхто не застрахований від того, що хтось інший займе ваш бізнес чи відбере майно», – вважає глава Одеської УНП.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що мерія Костусева постановила відібрати приміщення в добродійного фонду «Ветеран», передавши їх іншій фірмі. Добродійний фонд оскаржив це вирішення мерії в суді. Проте, по видимому, наближені Костусева вирішили не чекати вирішення суду.

Одеська область

Читайте також: