Наталія Погожева: Г І Д Н І С Т Ь

Понад місяць тому наша команда ‑ Клименко, Ширко, Костенко, Шишацька (вибачте, кого забула) ‑ переглядала презентацію соціологів, які аналізували основні цінності різних груп населення. Були дещо здивовані: управлінці, студенти, робітники, майже усі верстви, на перше місце ставили Гідність.

Мабуть, ми були не здивовані, а щасливі – в України велике майбутнє, ну і власне у партії теж, бо ми це відстоювали понад 20 років.

Через тиждень проводимо Міжнародний круглий стіл у Донецьку «Два союзи: з ким Україна стане сильнішою?».  Зібрались уповноважені консули східноєвропейських країн та Греції, які діляться досвідом євроінтеграції. Серед найважливіших чинників називаються не економічні, а демократичні стандарти. Присутня донецька громадськість та бізнес-еліта з розумінням і симпатією це сприймають. І говорять про аналогічні очікування. Схожі заходи - у Києві. Суспільство живе надією.

І потім стався Вільнюс...  Криваві побиття, за які ніхто не поніс відповідальності, безрезультатне голосування у парламенті за відставку уряду. Надія і сподівання виплеснулись на Майдан. Мільйони українців знову повиходили на вулиці та площі.

І вчора слухаю людей, які для мене Великі і Рідні.

АДА РОГОВЦЕВА, Герой України, велика актриса театру і кіно: "Рідні мої, я хочу вплести свій тихий голос, голос бабусі і мами, голос українки, голос діяча культури - у ваш могутній, чистий український голос. Ваш опір, наш опір - це наша Гідність. Найголовніше в житті людини - зберегти свою людську Гідність, всупереч усьому. Бо людина без Гідності - неповноцінна людина, а народ без Гідності - це вже не народ".

СВЯТОСЛАВ ВАКАРЧУК: "Не у грошах справа, а в Гідності".

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Читайте також: