В Івано-Франківську подружжя пенсіонерів пожертвувало 10 тисяч гривень на підтримку Євромайдану

Іванофранківці Михайло Кравчук та Мирослава Калина пожертвували 10 тисяч гривень для відправлення людей з Івано-Франківська на підтримку київського Євромайдану. За словами 89-річного Михайла Кравчука, вони з дружиною за станом здоров’я не можуть підтримати головний Майдан країни фізично, тому вирішили допомогти матеріально. 

        «Мене дуже болить, те що зараз відбувається в країні. Українцям треба боротись за свою Незалежність, тому треба їхати на Майдан. Ми з жінкою порахували, що 10 тисяч гривень має вистачити для того, щоб відправити великий автобус з активістами до Києва», - зауважив пенсіонер.

        Дідусь зізнається, що дуже хоче з дружиною дожити до того моменту, коли Україна нарешті стане «щасливою країною щасливих людей».

        «Ми так з дружиною радимося, аби Бог дав дожити до нової України», - говорить Михайло Дмитрович.

 

Щоб прийняти пожертву від пенсіонерів, до них з переносною скринькою завітали представники івано-франківського Штабу національного спротиву.

       Як зауважує представник Штабу Національного Спротиву, член правління Української Народної Партії Дмитро Чуйко, подружжя в місяць витрачає на ліки від вісімсот до тисячі гривень, проте не пожалкували тих коштів, які роками відкладали, на підтримку позитивних змін у країні.

«На перемогу!», - говорить дідусь і вкидає стопки купюр.

За словами Дмитра Чуйка, цих коштів вистачить аби відправити до Києва двоповерховий автобус, а це понад 70 чоловік.

Івано-франківська область, Новини з областей

Читайте також: