Кіровоградські комуністи накинулися з кулаками на житомирських школярів за те, що ті назвали себе українцями

Приємні враження від екскурсії житомирських школярів до Кіровограда були зіпсовані прикрим інцидентом, що стався в центрі міста, де місцеві комуністи під гаслом «Руки прочь от Карла Маркса!» протестували проти перейменування кіровоградських вулиць.

За словами учасниці екскурсії, представниці Житомирської обласної організації Української народної молоді Софії НЕСТЕРОВОЇ, коли діти проходили повз намети Компартії, до них наблизилась одна з місцевих активісток і почала розпитувати, чи знають вони Зою Космодем’янську та інших радянських героїв. Один із дітей, почувши в питанні іноземні прізвища, простодушно відповів, що він українець і таких не знає. У відповідь жінка образила хлопця і накинулась на нього з кулаками.

«Від розправи оскаженілої комуністки дитину врятувала керівник групи, яка, у свою чергу, почула відбірну лайку на свою адресу», - розповідає Софія НЕСТЕРОВА.

«Показовою була поведінка міліціонерів, які спокійно спостерігали за інцидентом, обмежившись тим, що порадили керівникові групи забрати дітей подалі», - зауважила представниця УНМ та порадила міліціянтам «наступного разу взагалі не приходити на такі заходи, а просто обгородити небезпечні для українців місця парканом із попереджувальним написом, а ще краще – колючим дротом».

«Комуністи вкотре довели, що в них, окрім кулаків, не лишилося жодних аргументів на захист своїх напівміфічних червоних ідолів», - підсумувала Софія НЕСТЕРОВА.

Житомирська область, Кіровоградська область

Читайте також: