ДЖОДЖИК пропонує порахувати реальні доходи вищих посадовців і позбавити їх пільг

«Замість оцінки доходів простих громадян, треба забрати матеріальну допомогу та інші пільги у державних службовців, зарплата яких у чотири і більше разів перевищує середню по країні», - пропонує народний депутат України, заступник голови Української народної партії Ярослав ДЖОДЖИК.

Політик також наголосив на потребі негайного запровадження декларування видатків для вищих державних посадовців та членів їх родин. «В Україні зроблено крок до декларування видатків, як засобу виявлення можливих корупціонерів. Проте воно стосується лише сум від 50 тис. грн. та жодним чином не зачіпає видатків родини державних високо посадовців, хоча більшість дорогих покупок оформляється саме на них», - зауважує представник УНП. «Україна має прийти до системи, яка діє в розвинених демократичних країнах, наприклад у Німеччині, де рівень доходів депутата бундестагу лише у 2-3 рази перевищує середню заробітну платню по країні, вони не мають стільки пільг, скільки їх має український чиновник, не користуються службовим транспортом у позаробочий час, не літають спеціальними чартерними рейсами, а часто їздять звичайними потягами», - стверджує ДЖОДЖИК.

«Якщо всі ці дії запровадити відносно чиновника, тоді з меншим негативом сприйматимуться заходи податкової і соціальних служб з виявлення незадекларованих доходів громадян», - підсумував Ярослав ДЖОДЖИК.

Читайте також: