ДАЦЕНКО: «Плюндрування пам’ятників – результат антиукраїнської політики Януковича»

Черкаська обласна організація Української народної партії вважає, що факти плюндрування пам’ятників Козацькій шаблі та Жертвам Голодомору, є наслідком антиукраїнської політики Януковича і бездіяльності правоохоронних органів. Про це заявив голова обласної УНП Леонід ДАЦЕНКО.

Нагадаємо, що вночі на День незалежності в Черкасах невідомі сплюндрували пам`ятник жертвам Голодомору, який встановлено в Першотравневому парку міста. А у селищі Іркліїв Чорнобаївського району обмалювали пам’ятник Козацькій шаблі, встановлений з ініціативи та за кошти УНП.

"Сподіваємось, що обидва факти вандалізму будуть належним чином розслідувані, правоохоронні органи знайдуть і покарають винних. Бо в нас вже виникає сумнів, що міліція зацікавлена в цьому, адже напередодні 9 травня пам`ятник в Ірклієві вже було понівечено, однак кримінальна справа, порушена за цим фактом, так нічим і не завершилась", – заявив Леонід ДАЦЕНКО.

"Ми бачимо, як нинішня влада любовно плекає в суспільстві антиукраїнські, антидержавницькі настрої. Один поперед одного політики з оточення Президента говорять то про необхідність введення другої державної мови, то про повернення до союзу з Росією, то про помилковість рішення українського народу мати власну державу. При цьому всіляке сприяння з боку влади і правоохоронних органів мають радикальні проросійські організації, які під прикриттям влади вчиняють провокації. Тому плюндрування українських святинь в цьому контексті виглядає надзвичайно вмотивовано", - розказав голова обласної УНП.

Звернення до правоохоронців з вимогою притягнути винних до відповідальності було озвучене на сесії Черкаської обласної ради 13 вересня.

Читайте також: