АСАДЧЕВ: «Ув’язнення ТИМОШЕНКО може завадити «Євро-2012»

«Ув’язнення ТИМОШЕНКО може призвести до бойкоту «Євро-2012» на кшталт бойкоту «Олімпіади-80», - застерігає член Правління Української народної партії Валерій АСАДЧЕВ.

Першими «ластівками» можливого бойкоту футбольного чемпіонату АСАДЧЕВ називає «бурхливу реакцію світу на політичне переслідування опозиціонерки в Україні».

«Так само, як і 30 років тому, коли через введення радянських військ в Афганістан, Московську олімпіаду проігнорували спортсмени з 65 країн світу, у 2012 році команди європейських демократій навряд чи погодяться змагатися у країні, де нехтують базовими демократичними принципами», - вважає політик.

Тим більше, що, за його словами, «бойкот різноманітних спортивних ігор є досить рідкісним явищем і здатен привернути світову увагу до тієї чи іншої проблеми».

Читайте також: