УНП вимагає ввести візовий режим з Росією

Кримська організація Української народної партії вимагає запровадити візовий режим з Російською Федерацією, якщо російська Дума запровадить спрощену систему отримання російського громадянства для так званих «співвітчизників за кордоном». З цією заявою виступив голова Кримської організації Української народної партії Олег ФОМУШКІН.

Так політик прокоментував звернення громадської організації «Російської общини Севастополя» до російської Думи та Ради Федерації з проханням підтримати зареєстрований Костянтином ЗАТУЛІНИМ законопроект про внесення змін до закону про громадянство, що спрощує процедуру отримання російського громадянства громадянами України. За словами ФОМУШКІНА, «новий російський законопроект відкриє можливість поширення російських паспортів в Криму та Севастополі за сценарієм Пд. Осетії та Абхазії».

«Російський законопроект не мав би жодного значення для України, коли б в нашій державі виконувався український закон про громадянство, що забороняє громадянам України мати паспорт іншої держави. Однак, правоохоронні органи, які й повинні виявляти осіб з подвійним громадянством, відмовляються виконувати свою роботу і виявляти таких осіб», – вважає голова Кримської УНП.

Він наголосив, що «запровадження візового режиму з Російською Федерацією дасть змогу зупинити процес поширення російський паспортів в Криму та запровадить ефективний механізм виявлення осіб з подвійним громадянством через прикордонну службу». «В такому разі, російські громадяни в Україні не будуть потребувати візи для повернення на «історичну Батьківщину», – переконаний голова Кримської УНП.

УНП

Читайте також: