15 лютого ЯНУКОВИЧА викличуть до суду за скасування Дня Свободи

Перше судове засідання за позовом голови Рівненської обласної організації Української народної партії Світлани Ніколіної до Президента України Віктора Януковича щодо указу, яким він скасував відзначення Дня Свободи 22 листопада, призначене на 14:40, 15 лютого в приміщенні Вищого адмінсуду в м. Києві.

Справу розглядатиме колегія з п’яти суддів: Зайцева М.П. (суддя-доповідач), Веденяпіна О.А., Зайця В.С., Олексієнка М.М. та Рецебуринського Ю.Й.

Довідково. Провадження в адміністративній справі про визнання незаконним Указу Президента України від 30 грудня 2011 року №1209/2011, яким Віктор Янукович скасував День Свободи було відкрите 23 січня 2012 року суддею Вищого адміністративного суду України Михайлом Зайцевим.

Кілька тижнів тому голова Рівненської обласної організації Української Народної Партії Світлана Ніколіна подала позов проти Президента України Віктора Януковича за скасування Дня Свободи. З відповідною заявою вона звернулася до Вищого адміністративного суду. Зокрема, п. С. Ніколіна вимагає визнати незаконним указ В. Януковича, яким скасовується святкування 22 листопада Дня Свободи.

Читайте також: