Другий міжнародний суд над комунізмом має відбутися в Києві – УНП

Українська народна партія пропонує Платформі європейської пам’яті та сумління відкрити своє представництво в Україні, з цією пропозицією виступив член правління УНП Олесь ШЕВЧЕНКО. Так він прокоментував пропозицію Платформи європейської пам’яті та сумління створити наднаціональний суд над міжнародними злочинами, вчиненими комуністами.

 

Він переконаний, що «суд над міжнародними злочинами, вчиненими комуністами, має відбутися в Києві». «Українська народна партія готова надати Платформі європейської пам’яті та сумління необхідну організаційну та документальну допомогу для діяльності на території України, передати всі наявні приклади злочинів комуністів проти українського та інших народів», – сказав ШЕВЧЕНКО, додавши, що «ми прагнемо однієї мети – засудження на міжнародному рівні злочинів комунізму та злочинної комуністичної ідеології».

«В умовах, коли діюча українська влада відмовляється від ідеї засудження комунізму, оскільки використовує Комуністичну партію як свого політичного сателіта, патріотичні громадські організації та політичні партії повинні стати партнерами Платформи європейської пам’яті та сумління, спільними зусиллями просуватися до організації наднаціонального суду над комунізмом», – вважає представник УНП.

УНП, Новини з областей

Читайте також: