!!!Заява позапарламентських сил щодо вирішення політичної ситуації!!!

Голосування у Верховній Раді України за відставку уряду Азарова засвідчило, що ігнорування думки суспільства продовжується.

Продовжується цинічна політична гра, яка не має нічого спільного з інтересами українського народу. Уряд, який провалив підписання Угоди про асоціацію з ЄС, уряд, який допустив криваве побоїще на Майдані Незалежності, залишився керувати країною.

Сьогодні у Києві і по всій Україні люди чекають виважених, але рішучих кроків від лідерів парламентської опозиції. Проте зрозуміло, що запропонований ними формат не має достатнього впливу на ситуацію.

Потрібна зміна формату — загальнонаціональний «круглий стіл», у якому візьмуть участь керівники парламентських і позапарламентських політичних партій, громадські організації, моральні авторитети. Довіри і вагомості у перемовинах могла б додати участь у них трьох попередніх Президентів України.

«Круглий стіл» має узгодити стратегічний план для того, щоб зробити Україну європейською демократичною державою.

Українці хочуть жити у державі, де людська гідність і людське життя є найвищими цінностями. Будь-яке кровопролиття неприйнятне! Ми не маємо жодного права допустити чергового розчарування мільйонів українців!

Майбутнє нашої держави – це майбутнє кожного з нас. Це наша спільна справа!

Зробімо її разом!

Українська Народна Партія

Українська платформа «Собор»

Українська Республіканська Партія

Політична партія «Наша Україна»

Читайте також: