Януковича на Кіровоградщині зустріли пікетом

Пікетом зустріли Януковича на Кіровоградщині представники обласної організації Української народної партії разом з іншими політичними та громадськими силами краю. Про це повідомили у прес-службі Кіровоградської УНП.

«Незважаючи на морозну погоду, під стінами Кіровоградської обласної державної адміністрації зібралося близько сотні людей», – розказали учасники пікету. Вони тримали прапори та плакати на кшталт: «Янукович – чужий президент!», «Україна без Януковича!» та ін.

В УНП зауважили, що «до пікету долучалося також багато перехожих». «А дещо осторонь за зібранням спостерігали з декілька десятків представників міліції, УМВС та інших правоохоронних органів», – розказали партійці.

«Проте на численні звернення пікетувальників до В. Януковича з вимогою вийти і «почути кожного» (як було обіцяно в передвиборній програмі Партії регіонів) з приміщення ОДА до народу так ніхто й не вийшов», – констатували в Кіровоградській УНП.

«Ми, як і вся країна в цілому, відчуваємо тиск на все українське: цензуру у ЗМІ, напади на театр та інше – на місцях, схоже, повертається тоталітарного режиму», – підкреслив  голова Кіровоградської обласної УНП Олександр РАТУШНЯК, додавши, що «УНП висловлює прямий протест проти системи Януковича і вимагає від нього таки прислухатися до громадської позиції».

Довідково. Сьогодні, 31 січня Президент України Віктор Янукович прибув з робочою поїздкою до Кіровоградської області.

Кіровоградська область

Читайте також: