Всупереч думці громадськості суд визнав Генплан ЛУГАНСЬКА законним

Ленінський районний суд Луганська не задовольнив позов громадськості проти Луганської міської ради щодо порушень під час затвердження Генерального плану міста. Активісти мають намір оскаржити це рішення в Донецькому апеляційному суді.

«Те, що в українських судах не знайдеш справедливості, вже нікого в країні не дивує, адже вони перетворилися на судові філіали влади», - так голова Луганської обласної організації Української народної партії Валентин ТКАЛИЧ прокоментував рішення суду.

Він переконаний, що дії Луганської міської ради, все ж були протиправними, адже депутати не врахували рекомендації погоджувальної ради, до якої входили представники громадськості. Мер КРАВЧЕНКО й міськрада повністю проігнорували думку містян, зокрема щодо об'єктів заводу «Маршал» у Малій Вергунці й містечка Щорса, де планують зносити житлові будинки й виселяти людей. Також Генплан передбачає розширення меж міста за рахунок населених пунктів прилеглих районів, хоча з місцевими керівниками цього ніхто не погоджував.

Новини з областей, Луганська область

Читайте також: