Луганська УНП вимагає заборонити сепаратистські громадські організації

Луганська обласна організація Української народної партії засуджує намагання прокремлівського мільйонера від КПУ Владислава КРИВОБОКОВА протиставити Донбас Україні, та вимагає негайно заборонити його діяльність щодо затягування Донбасу в Євразійський Союз. Так у Луганській УНП відреагували на проведення міжнародного круглого столу на тему: «Роль громадських організацій (рухів) у створенні Євразійського Союзу».

 

Цей захід був проведений у Луганську за підтримки В.КРИВОБОКОВА, чия діяльність спрямована на нав’язування суспільству ідеї вступу України, і зокрема Донбасу до Євразійського Союзу. Його організували «Громадянська ініціатива «НЛО: Небайдужі Люди - Об'єднуйтеся» спільно з громадським рухом «Донбас за Євразійський Союз» під патронатом Координаційної ради громадських організацій Євразійського Союзу. На засіданні, зокрема, говорили про особливу роль України в ЄврАзЕС. За підсумками «круглого столу» була прийнята резолюція, а також створено комітет з підготовки та проведення Установчого з'їзду «Української національної ради громадських організацій Євразійського Союзу».

«Перелік учасників наводить лише на одну думку: державу Україна цілеспрямовано, методично і послідовно ведуть до розколу. Створені задля цього громадські організації на кшталт «Донецької республіки» чи «Донбас за Євразійський союз» - краще тому підтвердження», - роблять висновок представники УНП.

Партійці закликають владу негайно жорстко реагувати на подібні заходи та заборонити діяльність сепаратистських громадських організацій.

 

УНП, Луганська область

Читайте також: