ВОЛИНЬ. В Новому Загорові розгорнули найбільший прапор України

10 вересня в с.Новий Загорів відбулось вшанування 68- річниці бою чоти «Берези» з німецько-польськими військами. В цьому бою чота «Берези» особливого призначення в складі 42 осіб тримаючи оборону монастиря в ході дводенного бою знищила 540 окупантів , втративши вбитими 29 осіб.

У щорічних вшануваннях взяла участь делегація Волинської обласної організації Української народної партії. Голова Волинської УНП Ігор ВЕРЧУК привітав ветеранів УПА, дав оцінку політичним подіям в країні з позиції УНП, закликав братні політичні партії перейти від декларованих намірів про об єднання до реальних кроків, нагадав присутнім, що величний пам’ятник учасникам бою був споруджений силами членів УНП, запросив присутніх на свято Покрови Пресвятої Богородиці на відкриття та освячення пам’ятника «Борцям за волю і незалежність» в с.Облапи Ковельського району спорудженого завдяки спільним зусиллям сільської громади та обласної УНП.

Насамкінець ВЕРЧУК наголосив, що конституційний суд завдяки поданню Ю.Костенка відмінив ,так званий, закон про «червоний прапор Перемоги» та закликав присутніх взяти участь у розгортанні найбільшого в Україні Державного прапору , який з 2007 року об’єднує навколо себе українців.

Після закінчення мітингу на монастирських пагорбах сотні людей взяли участь у розгортанні синьо-жовтого знамена. Для учасників свята це була найурочистіша мить духовного піднесення.

Читайте також: