ВОЛИНЬ. Ініціатор «оптимізації» лікарень відхрещується від провини за провал реформ

Волинська влада чітко не бачила кінцевого результату так званого реформування медичної галузі, а коли виникли фінансові труднощі, намагається перекласти відповідальність на депутатів місцевих рад. Про це заявляють у Волинській обласній організації Української народної партії.

Волинська область однією з перших в Україні почала процес так званої оптимізації системи охорони здоровя та створення медичних округів. Хоча Волинь і не підпадала під експеримент з реформування медичної галузі, з особистої ініціативи голови облдержадміністрації Бориса КЛІМЧУКА у 2010 року цей проект почали активно впроваджувати в життя.

В УНП нагадують, що незважаючи на опір громадськості, під тиском адміністрації на базі Шацького та Любомльського районів був створений єдиний медичний округ, на черзі впровадження Ковельського медичного округу. У результаті об’єднання було ліквідовано Шацьку районну лікарню (замість неї залишився тільки денний стаціонар на 20 ліжкомісць), Старовижівську районну лікарню, низку лікарень Ратнівського району.

Тільки завдяки тому, що Ковельська районна організація УНП вивела на акції протесту жителів селища Голоби, вдалось зберегти Голобську районну лікарню.

«Коли ж процес «оптимізації» зіткнувся з фінансовими проблемами, голова облдержадміністрації заявив, що розв’язувати їх повинні депутати місцевих рад, оскільки самі ж проголосували за реформування», - кажуть в обласній організації УНП.

«Ось так влада перекладає відповідальність за власну дурість на плечі не ощасливленого нею народу», - підсумовують партійці.

Читайте також: