Валентин ТКАЛИЧ: Партія регіонів мстить мерам за те, що не дозволили підняти тарифи ЖКГ

Так голова Луганської УНП Валентин ТКАЛИЧ пояснює причини переобрання мера міста Рубіжне, що на Луганщині, який поплатився за те, що не дозволили підняти у своу місті тарифи ЖКГ.

«На Луганщині вже нікого не дивує, що провладна партійна верхівка жорстоко карає тих, хто не виконує її вказівок чи то соратники по коаліції, чи однопартійці, - зауважив представник УНП. – Адже наша область стовідсотково підконтрольна так званому «хазяїну Луганщини» – Олександру Єфремову. І шаг вліво чи шаг вправо нічого гарного такому незалежному голові міста чи селища не принесе».

«У такий спосіб, - переконаний ТКАЛИЧ, - Партія регіонів мстить Костянтину Козюберді за те, що не дає вкрасти гроші.

За його словами, в місті Рубіжне мер-комуніст Костянтин Козюберда не дозволив депутатській більшості, яка представляє Партію регіонів, підвищити тарифи на воду (з 7.86 до 13 гривень за кубометр) і за це його відправили у відставку, незважаючи навіть на те, що це рішення незаконне і суперечить регламенту і Закону «Про місцеве самоврядування».

Крім того, рубіжанські бюджетники звинувачують депутатів-регіоналів у залякуваннях. Вони  стверджують, що депутати Рубіжанської міської ради від Партії регіонів змушували їх мітингувати проти мера Костянтина Козюберди перед сесією та наполягали на тому, що мера Козюберду в будь-якому випадку позбавлять посади і в подальшому займуться звільненнями тих, хто відмовиться проти нього виступати.

«Аналогічна ситуація, - розповідає ТКАЛИЧ, - склалася і в Кіровську, де депутати міськради від ПР «вставляють палки в колеса» меру-комуністу Ользі Куліш. У Кіровській міській раді 36 депутатів, з них 10 депутатів від КПУ. Рейтинг КПУ в Кіровську провокує конкуренцію ПР з міським головою - комуністом. Тому фракція ПР в Кіровській міськраді почала активну протидію Ользі Миколаївні, саботуючи виділення бюджетних коштів на капітальний ремонт і перешкоджаючи нормальному виконанню мером своїх обов'язків в цілому. Не виключено, що якщо найближчим часом не вжити заходів, то Ольгу Куліш може спіткати та ж доля, що і Козюберду та інших чесних керівників, які на посту міського голови намагавсяться стримувати натиск місцевих «царьків», озвірілих від неможливості викачати гроші з населення».

 

Читайте також: