В останню путь провели Василя Третецького

Сьогодні в останню путь у Харкові провели координатора миргородського Євромайдану, голову Народної ради Миргородщини, члена Центрального Проводу УНП Василя Третецького. Українська Народна Партія висловлює співчуття рідним і близьким Василя Пилиповича. Це була принципова, порядна і справедлива людина. Герої не вмирають! Світла пам'ять! 

 

Нагадаємо, 16 березня у Миргороді скоєно напад на активіста і координатора миргородського Євромайдану, голову Народної ради Миргородщини, члена Центрального Проводу УНП Василя Третецького злочинці хотіли викрасти біля його автомобіля. Та коли він почав чинити опір, вистрілили у ногу з мисливської рушниці. Через сильну травму та втрату чотирьох літрів крові Василь Третецький знаходився увесь час у реанімації.

Василь Пилипович тривалий час очолював Харківську обласну організацію Української Народної Партії. Він проявляв принциповість: виступав за люстрацію корупціонерів, зокрема у правоохоронних органах на Полтавщині. Був людиною твердого слова і високоморальних дій, українським патріотом, активним захисником інтересів громади.

Читайте також: