УНП зареєструвала доопрацьований законопроект «Про Державний Прапор України»

Народні депутати від Української  народної партії Юрій КОСТЕНКО, Ярослав  ДЖОДЖИК, Іван ЗАЄЦЬ  сьогодні зареєстрували у парламенті допрацьований законопроект «Про Державний прапор України» (№4782). Проект складається з 12 статей, які описують Державний Прапор України як офіційний Державний символ та регламентують порядок його встановлення та використання.

«Державна символіка України використовується фактично з часу проголошення її незалежності, проте закону, котрий унормував би порядок офіційного використання за ці роки так і не прийнято», - йдеться у пояснювальній записці до законопроекту.

Водночас  автори наголошують: «Ставлення до своїх державних символів відображає зрілість нації й держави, її гідність та повагу до себе».

Довідково. 17 червня Конституційний Суд задовольнив звернення Юрія КОСТЕНКА з приводу незаконності офіційного використання червоного прапора. Одним з пунктів рішення була рекомендація чимшвидше законодавчо врегулювати використання Державного прапору України. У той же день Верховна Рада 263 голосами віднесли законопроект депутатів від УНП «Про державний прапор України» на доопрацювання суб’єкту законодавчої ініціативи.

УНП

Читайте також: