УНП вимагає арешту екс-президента Криму

УНП вимагає скасувати рішення Адміністративного суду Криму та звернутися до Російської Федерації з вимогою повернути  Юрія МЄШКОВА в Україну. «МЄШКОВ – злочинець і має сидіти в українській в’язниці», – заявив голова Кримської організації Української народної партії Олег ФОМУШКІН.

Він переконаний, що дозволивши екс-президенту Автономної Республіки покинути Крим та уникнути покарання, Адміністративний суд Криму та Служба безпеки порушили законодавство України. «Відповідно до законодавства України, Юрій МЄШКОВ мав бути заарештований ще під час скандальної прес-конференції в Сімферополі, коли він поставив під сумнів суверенітет України», – переконаний голова Кримської УНП.

За  словами ФОМУШКІНА, «заяви МЄШКОВА потрапляють під дію статті 110 Кримінального кодексу, що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном до п’яти років за повторні публічні заклики з метою зміни меж території або державного кордону України, встановленого Конституцією України».

«МЄШКОВ публічно назвав українську владу чужою  та окупаційною, закликав до порушення  Конституції України, а отже, до сепарації  півострова, що карається позбавленням волі, незважаючи на громадянство злочинця», – впевнений ФОМУШКІН.

УНП, Новини з областей, Крим

Читайте також: