УНП вимагає від Президента «не перекреслювати 300 років 300 голосів»

«Поважати вікові демократичні традиції українського народу, викладені ще у Конституції Пилипа Орлика. Не порушувати чинну Конституцію України. Припинити спроби узурпації влади», - вимагають від Президента України представники Української народної партії, Української народної молоді, КУНу, УНА-УНСО, СОУ, «Просвіти». Звернення з відповідною вимогою було передано представниками столичних організацій цих політичних сил в адміністрацію Президента сьогодні під час «відкритого уроку» для влади.

«Українська і європейська демократія народилась 301 рік тому. Сьогодні ж 300 голосів намагаються скреслити 300 років і переробити демократичну Конституцію на авторитарну, - йдеться у Зверненні. – Конституцію України безпідставно змінюють, перетворюючи незалежні гілки влади на придатки Адміністрації Президента. Закон про вибори перероблений таким чином, щоб унеможливити прихід до влади людей, не пов’язаних з олігархами, з «сім’єю». Все це та багато інших правових «новацій» суттєво обмежує свободи та права українців».

«За нормами, запропонованими українцями сторіччями тому, живуть європейці. Українська влада натомість намагається побудувати «європейське життя», відкинувши настанови предків», - відзначається у Зверненні.

З огляду на це патріотичні організації України вимагають від влади вже сьогодні, у річницю Конституцію Пилипа Орлика, припинити знущання над Конституцією. «Вікові правові традиції українців порушували тільки окупанти», - заявляють патріоти.

УНП

Читайте також: