УНП вимагає не допустити закриття української школи у ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ

З вимогою не допустити закриття української школи №81 звернулася до міського голови Дніпропетровська Івана КУЛІЧЕНКА Дніпропетровська обласна організація Української народної партії.

«Ця школа, одна з найстаріших у місті, завжди вважалася однією з найкращих, – розповідає голова Дніпропетровської обласної організації УНП Анатолій СОКОРИНСЬКИЙ. – Батьки возять туди дітей з інших районів, аби вони могли навчатися українською мовою у дуже кваліфікованих педагогів. І раптом виявляється, що якась родичка (навіть не батьки!) одного з учнів почала писати в різні інстанції, вимагаючи закрити школу».

Політик не сумнівається в щирості запевнень працівників Бабушкінського районного відділу освіти про те, що вони проти закриття навчального закладу, але це, на думку представника УНП, «можуть вирішити і без них, наприклад, шляхом припинення фінансування, як це було з українськими школами в Донецький області».

«Батьки бояться, що в серпні їх поставлять перед фактом закриття школи під якимось приводом, адже вона розташована в самому центрі міста і багатьом муляє очі», – підсумував Анатолій СОКОРИНСЬКИЙ.

УНП, Дніпропетровська область

Читайте також: