У ЛУГАНСЬКУ створено громадський комітет із вшанування пам’яті жертв Голодомору

Днями в Луганську створено громадський комітет для підготовки та проведення заходів із вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років. Члени комітету, у роботі якого активну участь узяли представники Луганської обласної організації Української народної партії, затвердили план підготовки та проведення жалобних заходів.

Громадський комітет закликав мешканців Луганщини взяти участь у мітингу-реквіємі «Запали свічку», який відбудеться 26 листопада у сквері Пам’яті.

«Ми закликаємо луганчан і мешканців  області зібратися 26 листопада, в День пам'яті жертв голодоморів, аби згадати і вшанувати пам'ять безвинно убієнних українців, які загинули та не народилися внаслідок цього жахливого комуністичного злочину - голодного пекла, спрямованого не лише на фізичне знищення українського народу, але й на позбавлення його волелюбного духу, ідентичності, викорінення навіть самої думки про свободу та власну державу», - говориться в зверненні громадського комітету.

«Доказом  геноциду українського народу у 1932-1933 роках є свідчення мешканців сільських районів Луганської області про те, як комуністичний режим виставив спецкордон, аби не пускати на територію Росії українців, що помирали від голоду», - зазначив голова Луганської обласної організації УНП Валентин ТКАЛИЧ.

«Тому, - вважає лідер Луганської УНП, - в Україні має бути заборонена діяльність Комуністичної партії, в результаті якої загинули мільйони безвинних українців і ще мільйони не народилися».

Луганська область

Читайте також: