У ЧЕРНІГОВІ знищують зелені зони, замість того, щоб використовувати існуючу забудову

«Доки міські чиновники й екологи базікають про необхідність збільшення зелених насаджень, у Чернігові продовжується знищення дерев», - заявляє заступник голови Чернігівської обласної організації Української народної партії Сергій СОЛОМАХА. Представника  УНП обурює те, що «минулого тижня  в мікрорайоні Шерстянка на розі вулиць Текстильників і Ціолковського під будівництво чергового кіоску знищено три дерева, і це при тому, що цей мікрорайон чи не найбільше потерпає від викидів Чернігівської ТЕЦ».

Політика  дивує позиція чиновників управління охорони навколишнього природного середовища, для яких знесені дерева завжди або старі, або хворі. «Місцеві жителі вважають, що на цьому місці якісь депутати хочуть побудувати свій генделик, інші ж говорять, що таким чином усунуть кіоск конкурента», - говорить Сергій СОЛОМАХА. Він звертає увагу на те, що за 150 метрів від знищених дерев, по вул. Ціолковського, 12, знаходиться покинутий багато років тому магазин, що належав ліквідованому ВАТ «Чернігівський плодоовочевий комбінат».

«Виникає  питання: чому в Чернігові вигідніше знищувати і забудовувати зелені зони, ніж використовувати вже існуючу забудову?» - запитує СОЛОМАХА. Відповідь на це питання, на думку представника УНП, повинні шукати правоохоронні органи, і в першу чергу – серед депутатського корпусу і чиновників усіх рівнів.

Чернігівська область

Читайте також: