У Азарова попросили купити сміттєвоз для рівненських лісників

Купити сміттєвоз для «Клесівського лісового господарства» (Рівненська область) попросила у прем’єр-міністра України Миколи Азарова Рівненська обласна організація Української народної партії, повідомила голова Рівненської УНП Світлана НІКОЛІНА.

«У нас існує кілька нормативних актів, які забороняють державним підприємствам закуповувати дорогі авто, але при цьому на Рівненщині купують авто вартістю більше 400 тис. грн. для вивезення сміття», – сказала вона.

НІКОЛІНА висловила думку, що чиновники Рівненського лісового господарства просто беруть приклад з центральної влади. «Нам багато говорять про економію на пільгах чорнобильцям, афганцям і в той самий час будують злітні майданчики для вертольотів, закуповують автомобілі преміум-класу для Адміністрації президента і Кабінету міністрів. Рівненські лісники виявилися дещо менш креативні і вирішили купити сміттєвоз преміум-класу», – зауважила вона.

Голова Рівненської УНП переконана, що проблему має вирішувати той, хто не забезпечив належного контролю. «Якщо прем’єр не може домогтися виконання власних рішень, тоді нехай хоча б допоможе обирати спецтехніку своїм підлеглим», – підсумувала Світлана НІКОЛІНА.

Нагадаємо, згідно повідомлень «Вісника державних закупівель» ДП «Клесівське лісове господарство» (Рівненська обл., Сарненський р-н ) 18 січня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Агат авто» на придбання легкового автомобілю Toyota Camry 3.5 А/Т (5N) вартістю 422 тис. гривень. При цьому у технічному завданні конкурсної документації вказано, що планується придбати вантажний сміттєзбирач.

Рівненська область

Читайте також: