ТКАЛИЧ: «Всупереч обіцянкам влади, мешканці Антрацита вже третю добу сидять без води»

«Невиконання обіцянок – одна із візитівок Луганської влади», - такими словами голова Луганської обласної організації УНП Валентин ТКАЛИЧ прокоментував політику місцевої влади у сфері водопостачання та повідомлення про те, що у місті Антрацит вже третю добу люди сидять без води, тому що воду у місті відключили через поламаний колектор.

Як повідомили місцеві мешканці, на свята їм навіть не організували підвезення води цистернами - у будинках вичерпалися всі запаси. До того воду давали лише за графіком у вечірні години. Комунальники обіцяють поновити постачання вже сьогодні.

За словами лідера Луганської УНП Валентина ТКАЛИЧА, всупереч передвиборчим обіцянкам влади мешканці Луганщини залишаються або взагалі без води, або з короткочасною її подачею, як у Брянці, Кіровську, Луганську, Алчевську, тепер і в Антрациті, де мешканцям обмежують подачу води та відбувається пограбування громади міст через комунальні підприємства.

За словами ТКАЛИЧА, «надзвичайно гостро проблема водопостачання  постала ще на початку осені минулого року, і вже тоді містяни почули від влади запевняння у їх найближчому вирішенні. Проте ніяких змін в галузі не відбулось.

«Тому, - підкреслив ТКАЛИЧ – необхідно терміново повернути  «Луганськводу», яка декілька років тому була незаконно передана у власність російському «Росводоканалу», у комунальну власність».

«Адже сьогодні, - додає представник УНП, - кожен мешканець Луганщини мав нещастя на собі відчути, до чого призвела передача «Луганськводи» у власність російським олігархам: якість води низька та не відповідає санітарним нормам, ще й подається за графіком; комунальне господарство перебуває у вкрай занедбаному стані; і попри все, ще й підвищують ціни».

 

Читайте також: